Коротко:
 
ДІТИ ІНДИГО

Поради – для батьків, вчителів, вихователів. Корисні практичні поради для успішного виховання дитини..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Діти індиго від народження мають особливі здібності: у них надзвичайна природна інтуїція, дар передбачення, вони легко вчать іноземні мови, талановито малюють, співають, танцюють. Дослідники припускають, що  у деяких із них навіть змінено генний код, вони мають імунітет проти невиліковних хвороб. Учені вірять, що діти індиго — представники наступної раси землян, втілені в земні істоти янголи, які прийшли врятувати світ.

У 80-ті роки минулого століття народжувалося 15% таких дітей, наприкінці 90-х їх уже було більше, ніж звичайних, а сьогодні — майже 90% новонароджених. Учені пов'язують це з тим, що ви змалечку слухаєте радіо, дивитеся телевізор, працюєте з комп'ютером.

Порада батькам (дітям не читати!). Діти індиго потребують спеціального виховання. Незалежно від їхнього віку ставтеся до сина чи доньки як до дорослої людини. Більше слухайте дитину, розпитуйте про її уявлення про світ і розвивайте природні здібності (вони є в кожної дитини!). Сприймайте її  так, наче вона й справді маленький янгол і майбутній геній.
Для дітей індиго особливим буде 2012 рік. Тоді, за давнім пророцтвом індіанців майя, Сонце і Земля вишикуються в одну лінію з центром Галактики. У землян з'явиться можливість жити не у тривимірному (як сьогодні), а в чотиривимірному світі. Настане зоряний час "фіалкових" дітей з їх надзвичайними здібностями. Тобто ваш час, барвінчата! Чекати залишилося недовго. Однак за ці роки кожному з вас треба встигнути чимало: повірити в себе і якнайкраще розвивати свої здібності.

ВАША ДИТИНА ГЕНІЙ?

Можливо, можливо Ваша  дитина належить до дітей індиго — маленьких геніїв. Чи принаймні чимось схожа на них. Скористайтеся "формулою", яку створили вчені для  розпізнавання особливих здібностей, і "пройдіть" її пунктами разом із дитиною.

1. Дослідників вражає дорослий погляд немовлят. Пригадайте  чи був погляд вашої дитини не по-дитячому пильний, уважний.

2. Дитина-індиго має високу самооцінку і поводиться відповідно.  Не вважає за потрібне пояснювати свої вчинки і визнає лише свободу вибору.

3. Не підкоряється наказам і поводиться з дорослими як з рівнею.

4. Може погано вчитися в школі, сперечатися з учителями і вважатися важкою дитиною, однак пише контрольні і складає тести на "відмінно".

5. На суворі накази не реагує або бурхливо протестує, та якщо пояснити прохання — виконає його охоче й старанно.

6. Може навчати батьків життєвим істинам: "Не турбуйтеся про гроші. Матимете їх завжди стільки, скільки треба, якщо не думатимете про них".

7. У неї яскраво виражені особливі здібності, вона вміє лікувати, має власне уявлення про життя і прагне неухильно дотримуватися його.

8. Не любить нудьги і чекання, ненавидить стояти в чергах.

9. Може одночасно робити кілька справ.

10. Дуже легко працює з технікою.

11. Легко встановлює контакт із тваринами.

12. Коли  її не приймають до гурту, віддає перевагу гордій самоті.

13. Прагне дослідити й вивчити все
самостійно. Любить експериментувати. Коли захоплюється якоюсь справою, дуже посидюча.

 

     
   
Остап ПРУДНИК©2011