Коротко:
 
ПОШТА БАРВІНКУ

Пошта Барвінку – як проводиться «Передплата» на журнал, як зав’язати з ним «Контакти»,  «Куди надсилати відповіді на конкурси»  і які нагороди чекають  переможців.

УВАГА КОНКУРС!
Твоя родина – найкраща у світі?
Розкажи про це усім!
Цікаві історії моєї родини.

Умови конкурсу на сторінках друкованої версії!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ХТО ТАМ ПЛАЧЕ?
А ХТО СКИГЛИТЬ?

Поки що – лише ті твої друзі й однокласники, які не передплачують «Барвінок», а лише заздрісно дивляться, як ти його читаєш, розумнішаєш і виграєш подарунки.
А чи не приєднаєшся до скигліїв і ти за два місяці?
Щоб цього не сталося, вже зараз поцікався, на який термін тобі передплатили «Барвінок». Якщо на півроку, умовляй батьків продовжити тобі передплату на друге півріччя.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЗАСТОСОВУВАТИ ТАКІ ПРИЙОМИ:
Умовлянки – «Мамусю, передплати мені «Барвінок» на друге півріччя, тоді я стану удвічі розумнішим (ою)!»
Скигленьки – «Хочу «Барвінок», хочу читати, хочу, хочу, хочу!»
(Їх можна написати і розвісити у найвидніших місцях.)
Погрозоньки – «Не передплатите «Барвінок» на друге півріччя,
забуду половину літер!»
Заклички – «Хочете бачити мене щасливим (ою) – передплатіть
«Барвінок»!», «Не розлучайте мене з другом!», «З «Барвінком» я зможу все!» (Їх слід голосно повторювати, наспівувати, бурмотіти, нашіптувати, репувати за сніданком, обідом, вечерею).
НЕ РОЗЛУЧАЙМОСЯ – БАРВІНКУЙМО РАЗОМ!

Дорогі батьки! Шановні бабусі і дідусі!
Передплатити «Барвінок» Ви можете у будь-якому поштовому відділені України, а також у регіональних передплатних агентствах:

Київ
Агентство передплати «Меркурій» (044)  248-88-08,  242-97-51
АТЗT «Самміт» (044) 521-40-50,
ЗАТ «ХК «Бліц-Інформ» (044) 205-51-16, 205-51-74

Донецьк
ТОВ «НВП«Ідея»  (062) 3810932

Немає жодних виправдань для того, щоб не  скористатися великими можливостями маленького журналу

Якщо після перегляду сайту схиляєтесь до такого висновку, то вже за короткий час  шкодуватимете… за тим, що  не зробили цього раніше.
Утім,  втрачене можна надолужити. Зі своїми дітьми перегляньте журнал за 2011 рік,  його рубрики та матеріали –  за попередні періоди. Оченята вашої донечки, синочка  заблищать від цікавості. А наша бібліотека зможе прищепити їм  інтерес до художніх творів.
Однак брати участь у різних конкурсних завданнях із призами, стати  постійними читачами вони зможуть, лише передплачуючи друковану версію журналу, № 1–2012 надійде саме на новорічно-різдвяні канікули. Можете не сумніватися: відтоді дитина  рахуватиме дні до  отримання кожного наступного номера.
А наприкінці року ви  матимете  змогу ще й  повправлятись  у простій економіці. 348  журнальних сторінок за рік – це щонайменше 7–8 окремих дитячих книг вартістю 400–600 грн.  Тобто  у чотири-шість разів більше від вартості річної передплати. Хочете пересвідчитись – будь ласка. Запитайте у книгарні, скільки коштує книга Ірен Роздобудько  «Пригоди на острові    Клаварен»,  що вийшла після нашої публікації. Додайте до неї вартість книжки із повістю  «Різдво для Ніни»,  друк якої завершено у № 12. Вийде 120–140 грн. А в  журналі  обидві зайняли лише восьму частину  обсягу й обійшлися передплатнику у 13 грн.
Невелику енциклопедію про тварин із півсотнею статей купите своєму школярику за 60–80 грн. У «Барвінку» вони зайняли  1/16 місця і… 6,50 грн. передплатної вартості. До того ж  наші  розповіді подано під кутом біоніки, що дуже важливо для  сучасної дитини. Врешті-решт,  перегляньте самі й зробіть висновок.
Це лише дві рубрики. А ще є  п’ять  інформаційно-пізнавальних, кілька розвивальних,  світоглядні. Та не  це головне. «Барвінок» дає дитині  відчуття пізнання чогось дуже важливого  для неї,  посилює її віру в себе, заохочує до конкурсних змагань,  підвищує самооцінку. Він сконструйований саме для цього.
У наведених ілюстраціях, звісно, ніхто  не протиставляє  журнал книзі. Книга є  книга. І нехай їх у вашому домі буде  достатньо. Але вона не має того, що  має «Барвінок» – постійний зв’язок із  читачем.
Та й книжку ще мусите пошукати. А якщо на кілька  сільських районів лише одна книгарня, чи на розкладці торгують чим попало, або шукаєте українською… Чи ще щось? А вашій  дитині  бажано читати щодня. І не  випадкові тексти. А якісні, ті,  що ведуть її уперед.
У будь-якому разі «Барвінок» завжди можна мати  під рукою. Він знайде читача  в центрі й   на околиці великого міста, потрапить до нього у глухому селі.
Пошта доставляє його вже 84 роки. Тому її  ставлення до «Барвінку» особливе:  не як до простої кореспонденції, а вже  як до традиції, символу. До речі,  редакція іноді отримує дитячі листи,  адресовані просто: Київ, журнал «Барвінок».


Отже, передплата – найпростіше і гарантовано!
Зайдіть на сайт ДП «Преса» (www.presa.ua)
Знайдіть Каталог видань України – 2012,
клікніть на «Барвінок» і побачите:

 

ІНДЕКС ТА НАЗВА ВИДАННЯ

Періодич-ність
виходу на рік

1 міс.

3 міс.

6 міс.

12 міс.

Вартість приймання передплати

0.90

2.10

2.55

3.90

Вартість  видання з доставкою

 

 

 

 

 

74022
91800

 

БАРВІНОК (укр.) 32  с. 1–6 клас. «Ти можеш більше!» – нова версія флагмана дит. читання й активних форм саморозвитку. Сучасні худ. тв., різножанрові матер.,  комплекс оригін. конкурсн. завдань, призів із сигналами про «добре й погане». Захоплює незвичними поясненнями духовних і  родинних цінностей, правил життя, поведінки, здорової їжі, щоденних небезпек, шкоди телеманії. Входить у шкільну практику як рух за нову дитячу культуру.
Без реклами
тел. (044) 492-93-15, 492-93-13
щомісячна передплата
річна передплата зі знижкою

 

 

 

 

 

 

12
12

 

 

 

 

 

 

8,80

 

 

 

 

 

 

26,40

 

 

 

 

 

 

52,80

 

 

 

 

 

 

105,60
96,00

 

ВАША ДИТИНА потребує сигналів від «Барвінку»

До 15 грудня 2011 р. можна оформити передплату на будь-який період 2012 року: рік, на січень, кілька місяців чи окремі місяці. Але коли передплачуватимете у червні з липня і далі, то вам запропонують уже новий Каталог на ІІ півріччя, і в ньому будуть вищі ціни. Тож, як не крути, а передплата відразу на рік – найдешевше.

У нас вона пропонується зі знижкою. Нею користується третина передплатників. Це дає нам гарантії у плануванні випусків та в поточних розрахунках. Якщо не маєте змоги відразу викласти сотню, то зможете передплачувати на різні періоди.
Але до 5 числа місяця. Якщо ви читаєте ці рядки після 20 грудня, то ще встигаєте до 5 січня оформити передплату, але вже з лютого і за основним індексом – 74022. Можливість знижки вже втрачена.

«Вас вітає вся Україна!» – журнал неодмінно надрукує фото вашої дитини у місяць її народження. Якщо ви цього бажаєте, маєте передплату на рік, вчасно надішліть копію квитанції і фото. Скажімо, якщо маєте січневого іменинника, то до 10 грудня вони мусили б бути у реакції. Найкраще відсканувати і скористатися E-mail або вислати поштою. Уважно читайте наші нагадування на стор. 31 кожного номера.

Де передплачують?

Звісно, найкраще у поштовому відділенні, яке обслуговує ваш дім і доставлятиме вам журнал. Хоча передплату можна зробити будь-де і на будь-яку адресу. Ви можете оформити її як подарунок дитині, яка мешкає в іншій області, місті, селі. Процедура оформлення передплати триває кілька хвилин.

У вас немає поштової скриньки, кореспонденцію крадуть...

Таке трапляється. У подібних випадках оформляють передплату за адресою (родичів, друзів), де це надійно. Та найчастіше домовляються зі школою, куди пошту справно доставляють. Учителька, адміністрація завжди знатимуть, що цей «Барвінок» саме для вашого школярика.
Більше того, вони дуже зацікавлені у ньому, оскільки використовують журнал на уроках. Тому самі пропонують батькам передплатити в складчину один на кількох школярів.
Можливо, ви маєте змогу скористатися послугою «Передплата ON-LINE» на корпоративному сайті підприємства www.presa.ua Розрахунок за передплату здійснюйте за допомогою системи Webmoney. У такому разі взагалі ніяких клопотів немає.

Якого дня «Барвінок» надійде у ваш дім

Кожного 01 числа до 13.00 тираж журналу потрапляє до цеху експедирування, а ввечері того ж дня вирушає до обласних центрів. Комусь його доставляють 3–4 числа, а десь – аж 10-го.
Наша історія знає лише один випадок, коли журнал не дійшов до читача. Це був червневий номер 1941 року. Після травня 1945 «Барвінок» жодного разу не затримувався. 965 січневий за 2012 р. уже на старті.
Від вас залежить тільки одне – зробити перший крок, покликати його до свого дому, щоб розширювати обрій буття своєї дитини, вести її вперед. Наступний крок вона зробить уже сама зі словами:

«Де мій «Барвінок?»

КОНТАКТИ РЕДАКЦІЇ

Адреса редакції:

04119,  м. Київ,

вул. Дегтярівська, 38–44.

Електронна адреса:

barvinok@svitonline.com

Передплатний індекс:

74022

Пільгова передплата на рік:

91800

Телефони редакції:

044-492-93-13

044-483-99-13

Відділ реклами:

044-492-93-13

 044-492-93-15

Роздрібна та оптова торгівля, передплата:

 044-492-93-15

Служба реалізації, листів:

044-492-93-13

044-492-93-15

Бюро іменинників:

044-492-93-13

044-492-93-15

 
    ©"Барвінок" - літературно-художній і загальноосвітній журнал для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
   
Остап ПРУДНИК©2011